Читання літклубу відбудеться у межах спільного проекту Букмоль та Goethe-Institut Ukraine.  
Літклуб / Розклад літклубу
9 Березня 2020
2783
Букмоль у бібліотеці Goethe-Institut: Історія соні, що не могла заснути
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

Die Geschichte vom kleinen Siebenschläfer, der nicht einschlafen konnte, Літклуб Букмоль: розклад на березень, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, бібліотека гете інституту, Goethe-Institut Ukraine, ,ervjkm, ksnrke,,

Друзі, на жаль, всі масові заходи у Goethe-Institut призупинено. Тож ми мусимо відмінити недільне читання #літклубБукмоль. Бережіть себе та читайте хороші книжки!

14 березня, у суботу, Букмоль і Goethe-Institut Ukraine запрошують усіх маленьких книголюбів на інтерактивне читання німецької книжки-картинки Сабіни Больман та Керстін Шьоне «Історія соні, що не могла заснути».

Усі соні готуються до зимової сплячки, лише найменша з них все ще недостатньо втомлена. Але вона має заснути й довести, що заслуговує на почесне звання сплюхи.
Друзі хочуть якось вкласти малечу спати, але не допомагає ні підрахунок овець, ні лагідна пісня солов’я, ні історія перед сном. Що ж робити? Адже всі інші вже мирно сплять. Чи вдасться друзям допомогти соні заснути? Що змусить малечу закрити оченята? Чи зможе вона нарешті побачити чарівні сонні хмаринки? На всі ці питання знайдемо відповіді під час читання чудової, жартівливої та сердечної сонної історії для всіх, хто ще не втомився. А після читання обов’язково розважимося на майстер-класі за мотивами книжки.

Читання відбудеться у межах спільного проекту Букмоль та Goethe-Institut Ukraine.  

Для дітей віком 5+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Коли: 14 березня, 11:00, субота.
Де: бібліотека Goethe-Institut (вул. Волоська, 12/4).
Читаємо українською (переклад Букмолі) за виданням: Die Geschichte vom kleinen Siebenschläfer, der nicht einschlafen konnte / Sabine Bohlmann, Kerstin Schoene. — Thienemann Verlag; 2015.

Goethe-Institut Київ літклуб Букмоль популяризація читання Читаймо дітям уголос! читання вголос