15 вересня Букмоль і Goethe-Institut Ukraine запрошують усіх книголюбів на інтерактивне читання німецької книжки-картинки «Монстри в тіні».
Літклуб / Розклад літклубу
10 Вересня 2019
2381
Букмольні сторітайми в бібліотеці Goethe-Institut: Монстри в тіні
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

Йоханнес Фоґт, Фелісітас Горс, Goethe-Institut, Літклуб Букмоль: розклад на листопад, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, монстри в тіні, гете інститут, бібліотека гете,

15 вересня, у неділю, Букмоль і Goethe-Institut Ukraine запрошують усіх маленьких книголюбів на інтерактивне читання німецької книжки-картинки Йоханнес Фоґт і Фелісітас Горстшефер «Монстри в тіні».

Монстри заховані повсюди — біля ліжка в спальні, під столом на кухні, за полицею з книгами, і навіть у ванній! Варто лише вимкнути світло та взяти до рук ліхтарика, як вони з’являться перед вами — велетенські та страшнезні, злющі й кровожерливі! Але чи дійсно вони такі лихі й небезпечні? Чи потрібно одразу ховатися, щойно помітивши їх? Тільки-но придивіться: монстр Герберт у коридорі виглядає геть сором’язливим, а Тео у вітальні, виє що є сили не тому, що хоче кого-небудь з’їсти, а через врісший ніготь на нозі. У темній кухні відпочиває Ратц, а Путц тихенько вилизує посуд, поки Ванда метушиться у ванній. Звідки беруться всі ці монстри? Чому їх видно лише в темряві? Та чи варто їх остерігатись? Дізнаєтеся у неділю на інтерактивному читанні дуже незвичайної та неймовірно цікавої книжки «Монстри у тіні», яку написав талановитий Йоханнес Фоґт і проілюструвала неймовірна Фелісітас Горстшефер. А після обов’язково пограємося з тінню та навіть створимо власного монстра на захопливому майстер-класі.

Для дітей віком 4+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Коли: 15 вересня, 11:30.
Місце: бібліотека Goethe-Institut (вул. Волоська, 12/4).

 

інтерактивні книжки книжки-картинки літклуб Букмоль майстер-класи популяризація читання Читаймо дітям уголос! читання вголос