1 лютого, у суботу, Букмоль і Goethe-Institut Ukraine запрошують усіх маленьких книголюбів на інтерактивне читання німецької книжки-картинки.
Букмольні сторітайми в Goethe-Institut: Злісний троль
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

Goethe-Institut, Літклуб Букмоль: розклад, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, монстри в тіні, гете інститут, бібліотека гете, злобний троль,

1 лютого, у суботу, Букмоль і Goethe-Institut Ukraine запрошують усіх маленьких книголюбів на інтерактивне читання німецької книжки-картинки Барбари ван дер Спойльгоф та Штефана Прікена «Злісний троль».

Всі знають, що таке розчарування чи гнів, коли все йде не так, як ти хочеш. От і у маленького троля все йде шкереберть. Все було б так добре, якби не ця дурна хатинка, яка продовжує руйнуватись, хоча він доклав стільки зусиль, щоб її збудувати, чи це дурне дерево, з якого жодне яблуко не хоче падати.

Через всі ці негаразди, троль починає по-справжньому злитись. Навіть більше, він стає ЗЛІСНИМ ТРОЛЕМ, від якого врешті відвертаються всі його друзі. Що ж робити маленькому тролю? Як виправити ситуацію та повернути друзів?

Разом з героями цієї захопливої історії від Барбари ван дер Спойльгоф та Штефана Прікена ми будемо розбиратися, що робити, коли гнів змушує ставати «злим тролем»,  та як справитися з емоціями, які нас переповнюють в такі моменти. А після читання ми обов’язково розважимося на майстер-класі за мотивами книжки.

Читання відбудеться у межах спільного проекту Букмоль та Goethe-Institut Ukraine.  

Для дітей віком 4+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією

Коли: 1 лютого, 11:00.
Де: бібліотека Goethe-Institut (вул. Волоська, 12/4).

Читаємо українською (переклад Букмолі) за виданням: Der Grolltroll / Barbara van den Speulhof, Stephan Pricken. — Coppenrath; Auflage, 2018.

інтерактивні книжки книжки-картинки літклуб Букмоль популяризація читання Читаймо дітям уголос! читання вголос