Лютневі читання у літклубі БУКМОЛЬ: фоторепортаж

Oliver Jeffers, Lost and Found, The Incredible Book Eating Boy, Олівер Джефферс, надзвичайний хлопчик-книгожер, як намалювати пінгвіна, дорога додому, найкращі ілюстратори, уроки малювання, читаки, київ для дітей, куди піти у вихідні з дітьми, що почитати разо з дитино, українські казки, на станіславського, на станиславского, кіно, букмоль, хармс, благодійний магазин ласка, благодійність, волонтерський проект, що читати дітям, читання вголос, дорослі читають дітям, діти розважаються, на станіславського

У лютому “Букмоль” запустила новий проект “Читаймо дітям уголос!”, у межах якого створила першу київську мережу безкоштовних літературних клубів для дітей. Про те, як відбувалися наші зустрічі у благодійному магазині “Ласка”, незалежній книгарні “Хармс” та у кав’ярні “На Станіславського”, якнайкраще розкажуть фотографії, які ми намагалися встигати робити, поки діти захоплено слухали книжки та розважалися на майстер-класах.

7 лютого, неділя, “На Станіславського”

Читання книжки-картинки надзвичайного Олівера Джефферса «Велика паперова крадіжка» (The Great Paper Caper) в українському перекладі Букмолі.

13 лютого, субота, Ласка

Дорослі полюбляють забороняти дітям ласувати смачненьким перед обідом. У суботу, 13 лютого, ми порушили це правило і сповна «наїлися» книжкою-картинкою Олівера Джефферса «Надзвичаний хлопчик-книгожер» (The Incredible Book Eating Boy) у Букмольному перекладі українською.

14 лютого, неділя, На Станіславського

У День святого Валентина ми влаштували романтичне читання й дізналися красиву, захопливу та просто-таки чудову історію з книжки-картинки Роба Скоттона «Закоханий Сплет» (Видавництво Старого Лева).

20 лютого, субота, Хармс

Читання філософської дитячої книжки-картинки«Фабрика слів» (La Grande Fabrique de Mots) Аньєс де Лестрад та Валерії Докампо і створення особливих фабрик.

21 лютого, неділя, На Станіславського

Читання книжки Роберта Манча і Майкла Марченка «Принцеса у паперовому мішку» (The Paper Bag Princess,1992) у Букмольному перекладі українською.

28 лютого, неділя, На Станіславського

У передостанній день зими Букмоль вирушила у захопливу подорож разом з відомим американським дитячим автором Девідом Візнером. Спершу ми разом з дітьми “прочитали” книжку-картинку без слів «Уламки» (Flotsam, 2006), а потім намалювали власну.

Чекаємо на вас та на ваших дітей на наших читаннях та майстер-класах у березні. Розклад читань можна знайти тут.

BOKMÅL
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©