Недільна читанка в КримSOS: Усі на борт!

КримSOS, усі на борт, букмоль, міра лобе, книжки-картинки, потом, казки, рукавичка, недільна читанка, читання вголос, популяризація читання, біженці, діти переселенці, воєнний конфлікт у криму

Київський офіс «КримSOS» та культурна ініціатива «Букмоль» продовжують співпрацю, у межах якої раз на місяць проводитимуть недільні читанки та майстер-класи для дітей із родин, які постраждали від воєнного конфлікту в Криму.

26 березня київський офіс «КримSOS» та культурна ініціатива «Букмоль» запрошує дітей та їхніх батьків послухати дотепну історію про потоп, розуміння й допомогу одне одному. У книжці австрійської письменниці Міри Лобе та художниці Анґеліки Кауфманн «Усі на борт!», дещо схожій за сюжетом на відому всім «Рукавичку», на дереві опиняється кішка. Точніше – на поваленому стовбурі, який хвилі несуть бозна-куди. Дорогою вона рятує інших тварин, які потрапили у біду і яким не поталанило знайти міцний плавзасіб – кролика у шухляді, мишку у глеку та решту. Допомагає кішка і малим, і великим, і куркам, і лисиці, адже у біді і друзі, і вороги, і незнайомці, за її філософією, мають об’єднатися, принаймні на час халепи. Після читання та обговорення книжки на дітей очікує захопливий майстер-клас, який розважить та допоможе творчо осмислити почуту історію.

Прочитати про книжку більше можна у рецензії на сайті Букмоль.

Як взяти участь?

Батьками потрібно заповнити анкету.
Ми зможемо запросити на захід лише перших 15 дітей. Якщо заберемо потрібну кількість учасників завчасно, закриємо реєстрацію.

Рекомендований вік дітей: 6-8 років.

Мова книжки: українська.
Читаємо за виданням: Усі на борт! / Міра Лобе, ілюстрації Анґеліки Кауфманн. — Київ: Дж. Дж. Агенція ГМБХ Україна, 2011

Коли: 26 березня з 12:00 до 13:30.

Де: Київ, вул. Німецька, 3 (колишня Тельмана), кв. 8, київський офіс «КримSOS» (біля метро «Палац України»).

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©