Розклад безкоштовних інтерактивних читань у Літклубі Букмоль у лютому.
Літклуб Букмоль: лютневі сторітайми
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

Літклуб Букмоль, куди піти з дітьми, Київ для дітей, що робитив Києві, читання вголос, популяризація цитання, Читаймо дітям уголос!, що читати дітям, класика дитліту, казки, популярні книжки, українські книжки для дітей, книжка-картинка, розклад літклубу букмоль, остання барикада, на станіславського, київ події в лютому, розклад літклубу букмоль лютий, що читати дітям, Це не мій капелюх, Jon Klassen, Ґіттан і сірі вовки, Гиттан и серые волки, Пия Линденбаум, Слава капелюху, Brian Won, HOORAY FOR HAT, Новий светр, Oliver Jeffers

Коли різдвяні вогники вже ховаються до наступного року в комору, а снігу за вікном ще й досі немає, здається, що гарний настрій навряд вдасться відшукати навіть з надпотужним ліхтариком. Але літклуб Букмоль вже поспішає на допомогу, адже після коротеньких канікул ми знову повертаємося з прекрасними книжками та безліччю ідей для захопливих майстер-класів.
У новому сезоні Літклубу Букмоль дітей та їхніх батьків очікують незабутні зустрічі зі страхами та вовками, тиграми, хюсиками та дууууже поганими зернятками, лицарями, драконами, принцесами та капелюхами, а можливо навіть гидкими монстрами – героями найкращих дитячих книжок із різних куточків світу!
Отже, у лютому регулярні безкоштовні читання та майстер-класи проекту «Читаймо дітям уголос!» відбуватимуться за підтримки наших партнерських закладів у таких локаціях: у мистецькій кав’ярні На Станіславського та у гастрономічно-мистецькому просторі Остання Барикада.
Не забувайте стежити за нашими заходами у Фейсбуці та реєструватися, адже кількість учасників на кожен захід обмежена. Реєстраційну форму можна знайти в описі до читань.

Увага! Під час читань у Літклубі Букмоль ведеться фотозйомка.

Це не мій капелюх
9 лютого, неділя, 12:00

Взимку навіть риби не виходять зі своїх домівок без капелюшків. Вишуканих і напрочуд елегантних капелюшків, заради яких маленькі рибки ладні буквально на все. На що саме? Дізнаємося 9 лютого на читанні іронічної, лаконічної та неймовірно смішної книжки-картинки «Це не мій капелюх», яку вигадав і намалював Джон Классен — один із найталановитіших і найпопулярніших дитячих авторів сучасності. А після читання на маленьких і великих книголюбів у капелюшках і без очікує майстер-клас, на якому ми спробуємо творчо осмислити, переосмислити та продовжити почуту та побачену історію.

Для дітей віком 3+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Де: Остання Барикада (Майдан Незалежності, 1).
Читаємо українською (переклад Букмолі) за виданням: This Is Not My Hat / Jon Klassen. — Walker Books, 2014

Ґіттан і сірі вовки
16 лютого, неділя, 12:00

Чи думали ви колись про те, якою мала би бути сучасну Червону Шапочку? Якщо так, тоді, напевне, у вашій уяві з’явився хтось такий, як Ґіттан — головна героїня книжки-картинки шведської авторки та ілюстраторки Пії Лінденбаум «Ґіттан і сірі вовки». Ґіттан усього чотири роки. Вона ніколи не чіпає незнайомих собак і уважно стежить за тим, щоби не промочити ноги. Така вже вона, ця Ґіттан, боїться усього на світі. І треба ж було такому статися, щоби саме вона загубилася на прогулянці лісом! Чи злякається Ґіттан, опинившись в оточенні хижих вовків? Що робитиме, щоби не стати вечерею для зубатих сіроманців? Як знайде дорогу додому? Дізнаємося 16 лютого на інтерактивному читанні від літклубу Букмоль. А після читання та обговорення книжки на дітей очікує особливий майстер-клас за мотивами книжки.

Для дітей віком 4+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Де: кав’ярня На Станіславського (метро Хрещатик, вул. Станіславського, 3).
Читаємо російською за виданням: Гиттан и серые волки / Пия Линденбаум [пер. с швед. — М. Людковская]. — Москва: Самокат, 2010

Слава капелюху
23 лютого, неділя, 12:00

Книжка-картинка Браяна Вона «Слава капелюху!» — це не просто дотепна й весела історія для наймолодших читачів-слухачів, але й універсальний засіб від нудьги, депресії та поганого настрою. Про що саме розповідає ця історія — дізнаєтеся вже на читанні. Скажемо лише, що там є слон, зебра, черепаха, лев, сова… і, звісно ж, капелюх!
А після читання книжки на дітей очікує яскравий та трішечки божевільний майстер-клас за мотивами книжки.

Для дітей віком 3+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Де: Остання Барикада (Майдан Незалежності, 1).
Читаємо українською (переклад — Букмоль) за виданням: HOORAY FOR HAT! / Brian Won. — Houghton Mifflin Harcourt, 2014

Новий светр
29 лютого, субота, 12:00

Ура! Кумедні х’юсики повертаються! Цього разу ми переклали для вас історію, у якій вигадані Олівером Джефферсом створіння, які абсолютно нічим не відрізняються одне від одного, зіштовхуються з черговим випробуванням долі. Вони однаково виглядають, однаково думають та навіть роблять одні й ті ж самі речі! Проте, їх схожості прийшов кінець, коли один із х’юсиків вирішив зв’язати собі светра… Хочете дізнатися, як решта істот сприйняли його інакшість? Приходьте на наше інтерактивне читання 29 лютого у кав’ярню На Станіславського.
А після читання на дітей та їхніх батьків очікує феноменальний і дуже теплий майстер-клас за мотивами книжки.

Для дітей віком 4+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Де: кав’ярня На Станіславського (метро Хрещатик, вул. Станіславського, 3).
Читаємо українською (переклад — Букмоль) за виданням: The Hueys in The New Sweater / Oliver Jeffers. — Philomel Books, 2012.

вихідні у Києві зимові книжки літклуб Букмоль Читаймо дітям уголос!