Літклуб «Букмоль» – це читання у неформальній атмосфері та вільній групі, де щоразу зустрічаються не тільки давні знайомі, а й новачки.
Літклуб / Новина
30 Квітня 2014
4933
Літературний клуб “Букмоль”: відкриття
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

Зустрічі літературного клубу “Букмоль” – це чотири години щотижня, присвячені винятково книжкам і довколакнижжю. Протягом цього часу ми читаємо книги-картинки з «Букмольної» бібліотечки, де зібрано непересічні видання з усього світу, від класичних до зовсім свіжих. У клубі буде створено невеличку читальну залу з ретельно дібраними книжками різними мовами  для дітей будь-якого віку.

бібліотека, букмоль, дитячий центр, парус

Наша бібліотека – це кращі книжки з усього світу для дітей різного віку

Усе – для того, щоби читання стало невиправною звичкою і, водночас, ніколи не набридало, заохочувало обговорювати прочитане з іншими чи домірковувати наодинці. Ми віримо, що читання уголос незамінне у будь-якому віці та просторі. Літклуб «Букмоль» – це читання у неформальній атмосфері та вільній групі, де щоразу зустрічаються не тільки давні знайомі, а й новачки. Такий досвід допомагає дитині соціалізуватися, вчить її не соромитися говорити та краще висловлювати власні думки.

Кожну книгу ми «засвоюємо» не лише словесно, а й творчо, малюючи, ліплячи, майструючи щось, неодмінно пов’язане з щойно почутою книгою.

Зустрічі літературного клубу відбуватимуться з 15:00 до 17:00 у вівторок та четвер
у дитячому центрі “Парус”, що на Подолі (вул. Андріївська 8/12)

За детальною інформацією звертайтесь за номером тел. 0637276367

популяризація читання читання вголос