Скучили за інтерактивними читаннями літклубу Букмоль? Тоді спішимо порадувати вас — ми розпочинаємо новий сезон безкоштовних читань та майстер-класів.
Літклуб / Розклад літклубу
6 Вересня 2019
2203
Літклуб Букмоль: новий сезон читань для дітей
BOKMÅL
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

Illustration: Elisa Marzano

Скучили за інтерактивними читаннями літклубу Букмоль? Тоді спішимо порадувати вас приємною новиною — ми розпочинаємо новий, п’ятий, сезон регулярних безкоштовних читань та майстер-класів проєкту «Читаймо дітям уголос!». У вересні знайомитимемо вас із книжками, написаними талановитими українськими авторами й авторками, сповненими цікавих пригод, веселих жартів та навіть філософських запитань. А волонтери й волонтерки літклубу Букмоль вже підготували вигадливі майстер-класи, щоби прочитані історії залишали по собі яскравий слід у реальності!
Отже, цього місяця регулярні безкоштовні читання та майстер-класи проєкту «Читаймо дітям уголос!» відбуватимуться за підтримки наших партнерських закладів у таких локаціях: у мистецькій кав’ярні На Станіславського, у гастрономічно-мистецькому просторі Остання Барикада.
Не забувайте стежити за нашими заходами у Фейсбуці та реєструватися, адже кількість учасників на кожен захід обмежена. Реєстраційну форму можна знайти в описі до читань.

Ідея на мільй000000н, Катерина Сад
8 вересня, неділя, 12:00

Що б ви робили, якби лишилися покинутими напризволяще на одній забутій фермі, коли наближається холодна зима, немає нікого, хто міг би про вас піклуватися, а їжа от-от закінчиться? Почали би панікувати? Чи шукали б порятунку? Така ж ситуація трапилася з героями дебютної книжки-картинки Катерини Сад «Ідея на мільй000000н» — пірнатими качками. Залишившись насамоті, вони не впали духом, а вирішили знайти нового господаря. От тільки виявилося, що зробити це зовсім нелегко. Особливо, якщо зовсім не вмієш писати. Чи впораються качки зі складним завданням? Чи врятуються вони від холоду й голоду? Та яку ідею на мільйон вони вигадають? Дізнаєтеся на першій зустрічі літклубу Букмоль у новому, п’ятому сезоні, безкоштовних інтерактивних читань для дітей. А після обов’язково створите щось дивовижне та підприємницько-вигідне на захопливому майстер-класі.

Для дітей віком 3+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Де: Остання Барикада (Майдан Незалежності, 1).
Читаємо українською за виданням: Катерина Сад Ідея на мільй000000н / текст та ілюстрації Катерини Сад. – Видавництво Старого Лева, 2018 – 28 с.

Що читати дітям, сторітайми, книжки-картинки українською, малючі видання, казки дітям, найкраща дитяча література, голосні читання, Кріс Ріддел, книжки про творчість, книжки про фантазію, книжки про драконів, книжки про тварин, Надьожна, популяризація читання, читаймо дітям уголос, Диктатор, Ульф Старк, Лінда Бондестам, Елісон Джей, Де ти вчора, Найкраща у світі фіранка, Олександр Драган

Пуп, Надьожна
14 вересня, субота, 12:00

Пуп знає і ніколи не змінює своє місце (кожен і кожна завжди можуть знайти його на своєму тілі). Пуп, на який зазвичай рідко хто загалом звертає увагу, але який, як виявляється, переживає глибоку особистісну кризу через те, що інші вважають його некрасивим.
Але навіть метелики красиві не відразу. То хіба пуп чимось гірший за метеликів? Чи за квіти? І чому неодмінно потрібно себе з кимось порівнювати? І чи має думка нашого оточення таке велике значення? Відповіді на ці та купу інших несподіваних та навіть глибоких філософських запитань шукатимемо вже у суботу на інтерактивному читанні книжки-картинки «Пуп» талановитої української ілюстраторки й письменниці Надьожної. А після обов’язково осмислимо й переосмислимо прочитане на майстер-класі. 

Для дітей віком 3+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Де: кав’ярня На Станіславського (метро Хрещатик, вул. Станіславського, 3).
Читаємо українською за виданням: Надьожна Пуп / текст та ілюстрації Надьожної. – Київ: Книгаренька, 2018. – 24 с.

вірші для дітей,книжки українських авторів,новинки для малечі,книжковий арсенал 2019, книжный арсенал 2019, Новинки Книжкового Арсеналу 2019: найцікавіші перекладені книжки для дітей, книжковий арсенал, що читати, дитячі книжки, книжкові новинки, література для дітей,казки,класика дитліту, що купити,дитячі видання,найкращі книжки для дітей,лущевська,андрусяк,міхаліцина,підліткові книжки,фалькович

Тигрик-оригамі, Оксана Лущевська, Анна Шматок
29 вересня, неділя, 12:00

Рики-рики, гами-гами, ходить тигрик-оригамі! Ходить і, наче той Шерхан із «Мауглі», лякає усіх, хто трапляється йому на шляху: і бідолашного ведмедика, і хижих вовків, і ляльку Мону, і навіть вогнедишного дракона! Втім, не поспішайте сповнюватися до головного героя свіженької книжки-картинки Оксани Лущевської та Анни Шматок неприязню. Така вже у тигриків робота — люто рискати, хижо блискати зубами та напускати на всіх панічний жах. Та і зрештою, страхає він мешканців дитячої кімнати, яка на сторінках книжки сповнюється особливої магії та постає у вигляді справжнісіньких джунглів, лише доти, доки сам не втрапляє у халепу — у чашку із чаєм. Та чи порятують свого новоспеченого грізного сусіда перелякані іграшки? І до чого тигрика приведе бажання налякати всіх навколо? Щоб дізнатися, приходьте на інтерактивне читання книжки «Тигрик-оригамі». А після волонтери й волонтерки літклубу Букмоль проведуть веселий і стррррахітливий майстер-клас за мотивами історії.

Для дітей віком 3+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Де: Остання Барикада (Майдан Незалежності, 1).
Читаємо українською за виданням: Оксана Лущевська Тигрик-оригамі / ілюстрації Анни Шматок. — Київ: Видавничий дім «Маміно», 2019. — 24 с.

літклуб Букмоль Читаймо дітям уголос! читання вголос