Різдвяний сторітайм у бібліотеці Goethe-Institut в Україні

Різдвяний сторітайм у бібліотеці Goethe-Institut в Україні, гьоте інститут, гете институт, литклуб букмоль в киеве, чтения вслух книжек-картинок для детей, развлечения для детей, Goethe-Institut Ukraine, книжка-картинка, літклуб букмоль, читання літклубу, читання вголос, книжки для дітей, анонс, що робити в києві на вихідних, цікаві події для дітей,вольф ерльбрух

Хто я і чому я тут опинився? Це запитання хвилює кожну та кожного з нас, байдуже, якого кольору у нас очі та шкіра, якого ми зросту, де ми живемо, якою розмовляємо мовою, про що мріємо та чим займаємося. І, оскільки всі ми різні, відповіді на це запитання — наче ті сніжинки — ніколи не повторюються та завжди зачаровують своєю красою. Так, пілот може бути переконаний, що ми тут для того, аби цілувати зірки. Птах може стверджувати, що ми тут, аби співати пісні. А камінь… ну що ж, камінь певен у тому, що всі ми тут для того, щоби просто бути. І всі ці та мільйони інший відповідей — правильні. Чому? Поміркувати про це, а також вигадати свою власну відповідь (або й кілька відповідей!) пропонуємо усім маленьким книголюбом за читанням та розгляданням чарівної поетичної книжки-картинки Вольфа Ерльбруха «Велике запитання». А після інтерактивного читання книжки в українському перекладі, здійсненому для Букмолі Юлією Конопляною, ми спробуємо перевірити силу власної уяви та творчого потенціалу на вигадливому майстер-класі за мотивами книжки.

Читання відбудеться у межах «Незвичайного Різдвяного свята у бібліотеці Goethe-Institut в Україні» за підтримки Goethe-Institut Ukraine.


Для дітей віком 4+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією. 
Коли: 1 грудня, 17:00
Місце: Goethe-Institut (вул. Волоська, 12/4).

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©