Ми так давно цього чекали! Подія, без якої книголюбу важко вважати рік вдалим — фестиваль Книжковий Арсенал нарешті відбудеться і заряджатиме книжковою енергетикою з 23 до 27 червня. Букмоль теж підготував кілька інтерактивних читань, до яких точно варто долучитися.
Літклуб / Афіша
17 Червня 2021
535
Свято наближається: букмольні читання на Книжковому Арсеналі
Наталя Андрейко
кураторка Літклубу

Цьогоріч букмольчиків чекають шалені «Химерні читання», а також захопливі історії у межах спільного проекту Букмоль та Goethe-Institut Ukraine. Нові знайомства, пригоди, таємниці і, безперечно, химерні майстер-класи по завершенню читань — ось що ми підготували для маленьких і великих любителів незвичайних сторітаймів! З нетерпінням чекаємо зустрічі на Книжковому Арсеналі!
P.S. Для участі у читанні з собою треба мати гарний настрій, усмішки і трішки духу пригод у кишеньці) 

Я знайду собі іншу маму
25 червня, п’ятниця, 13.00-14.30

У п’ятницю 25 червня, у третій фестивальний день, Букмоль і Goethe-Institut Ukraine пропонують маленьким любителям цікавих історій долучитися до інтерактивного читання книжки-картинки німецьких авторів Брігітте Рааб та Мануели Ольтен «Я знайду собі іншу маму».
Бідна дівчинка. Мама не хоче гратись з нею, бо їй треба готувати вечерю. Брат руйнує її тістечка в пісочниці, а тато читає, тому що йому зараз потрібно читати газету. Коли старша сестра також вказує їй на двері, бо хоче слухати музику зі своєю подругою, дівчинці все це нарешті набридає і вона вирішує знайти собі нову сім’ю.
Чи вдасться їй знайти заміну для кожного члена сім’ї? Чи буде нова сім’я приділяти їй достатньо уваги? Чи не сумуватиме дівчинка за своїми рідними? І чи такі вже погані її власні мама, тато, брат та сестра? На всі ці питання ми будемо шукати відповіді під час читання цієї дотепної історії, яка в жартівливій формі розповідає про конфлікти і непорозуміння в сім’ї та їх вирішення, з точки зору дитини. А після читання на всіх чекає захопливий майстер-клас!

Читання відбудеться у межах спільного проекту Букмоль та Goethe-Institut Ukraine.

Для дітей віком 4+
Локація на Книжковому Арсеналі: Літературний Сад
Читаємо українською (переклад Букмолі) за виданням: Jetzt hol ich mir eine neue Mama/ Brigitte Raab, Manuela Olten. — Verlag Friedrich Oetinger GmbH; 2007.


Король і море
26 червня, субота, 11.00-12.30

Арсенальної суботи Букмоль і Goethe-Institut Ukraine запрошують усіх маленьких книголюбів на інтерактивне читання німецької книжки-картинки Гайнца Єніша та Вольфа Ерльбруха «Король і море».
21 коротка історія, яку міг пережити Маленький принц. Прості та глибокі епізоди, над якими дітлахи та їхні батьки зможуть думати та обговорювати ще багато часу після читання. Ілюстрував історію Вольф Ерльбрух, який відомий нашим читачам за такими книгами як «Качка, смерть і тюльпан», «Про малого крота, який хотів дізнатися, хто наклав йому на голову», «Леонард» і т.д. Після читання ми обов’язково розважимося на майстер-класі за мотивами книжки.

Читання відбудеться у межах спільного проекту Букмоль та Goethe-Institut Ukraine.

Для дітей віком 4+
Локація на Книжковому Арсеналі: Літературний Сад
Читаємо українською (переклад Букмолі) за виданням: Der König und das Meer / Heinz Janisch, Wolf Erlbruch — Carl Hanser Verlag GmbH & Co. KG; 2015

Книжка зі стіною
26 червня, субота, 11.30-13.15

Суботні арсенальні читання продовжаться на букмольних Химерних читаннях. Посередині книги стоїть стіна, і наш герой — молодий лицар — впевнений, що стіна захищає його сторону книги від небезпек з іншого боку — від розлюченого тигра і гігантського носорога, а також від найстрашнішого — людожера, який би зжер його за секунду! Але наш лицар, схоже, не помічає небезпек на його боці. Чи така вже безпечна його сторона книги? Які страхи чигають у морських хвилях? Коли лицарю потрібна буде допомога, хто кинеться його рятувати? І чи така вже страшна «інша сторона книги»? Про це дізнаємося на читанні дуже дотепної та захопливої «Книги зі стіною» від Джона Агі, а після читання розважимося на страшенно веселому майстер-класі.

Для дітей віком 3+
Локація на Книжковому Арсеналі: Зона майстер-класів
Читаємо українською  (переклад — Букмоль) за виданням: The Wall in the Middle of the Book / Jon Agee — Dial Books, 2018.

Ґротлін
27 червня, неділя, 12.30-14.15

Коли будинком твоїм непомітно проскочить Ґротлін, ти, друже мій, знай: усе не так, як здається — очам своїм не довіряй!

Завершимо букмольну фестивальну програму в неділю інтерактивним читанням книжки-картинки Бенджі Девіса, що має назву «Ґротлін» та розповідає дуже-дуже важливу, цікаву, загадкову та ну зоооовсім трошечки страшну історію про одну невеличку втечу. Хто такий Ґротлін? Чому комусь захотілося лякати вночі дівчат-хлоп’ят і красти речі у звичайних мешканців міста та безстрашних поліціянтів? І чому врешті-решт не можна довіряти побаченому? Дізнаємося вже на читанні, а після, на майстер-класі за мотивами книжки-картинки, спробуємо змайструвати щось загадкове та неймовірне, та поговоримо про важливі теми, яких торкається своєю історією Бенджі Девіс.

Для дітей віком 4+
Локація на Книжковому Арсеналі: Зона майстер-класів 
Читаємо українською (переклад — Букмоль) за виданням: The Grotlyn / Benji Davies. — Harper Collins Children’s Books, 2017.

КнижковийАрсенал2021 літклуб Букмоль популяризація читання фестиваль Читаймо дітям уголос! читання вголос