Illustration: Sarah Wilkins
Поки прохолодні осінні вечори приходять без запрошень і навіюють сум, у соціальних мережах набирає обертів флешмоб “Обличчя депресії”. Під хештегом #FaceOfDepression люди публікують історії про депресії та діляться фотографіями, зробленими за деякий час до самогубства (чи спроб його здійснити) та у моменти найсильнішого відчаю. Флешмоб був започаткований для того, щоби пояснити усім, що депресія – це хвороба і про неї важливо говорити. А щоби приводів для постів під цим тегом ставало менше – пропонуємо лонгріди, які врятують від осінньої журби. Вони пригорнуть до себе розлогими думками. Вони зігріють щирими історіями та пригостять запашним чаєм з ідеями. Додадуть мотивації та, авжеж, нагадають про речі, які наповнять енергією та допоможуть прожити у цю холодну пору.
Esquire створює портрет кращого злодія у кіно, Хав’єра Бардема. Він п’є кока-колу і говорить про те, як можна зламати людину, яка не боїтся ставати монстром. Лонгрід про справжнього та простого актора, що надихає.
Молодь на півночі Донеччини створює культурний та затишний простір. Історія про юних та ініціативних людей, які знаходять сили, можливості, сміливість та діють. Після статті у вас цілком може з’явитися думка, що реалізувати свою мету – реально та легко. І є чи не стовідсоткова вірогідність того, що це правда.
Навіть якщо зараз у вашому житті все добре. Навіть якщо не вірите статтям, які намагаються зробити вас щасливішим. Прочитайте лонгрід про мистецтво бути щасливим. Є шанс, що ваше життя зміниться.
Стереотипи про красу руйнуються. Тож тепер людей приваблює розум, а не зовнішність. Для цього придумали новий термін. І він пояснює, чому улюблені герої сучасності – це люди з високим IQ, а не міцними м’язами.
Буває, понад усе на світі хочеться, щоби поряд був супергерой. Той, хто точно знатиме, як допомогти у будь-якій ситуації. А, оскільки у реальному житті супергероїв не існує, залишається тільки вигадувати. Або звернутися до вже вигаданих кимось іншим. Приміром, до героїв із міні-серіалу Netflix, які не мають нічого спільного зі звичними нам супергероями. Чому? Читайте у статті Альони Савінової.