Сильні, стильні, наполегливі, відважі, а ще ну зовсім трошечки божевільні – саме такі, які досягають свого на екранах, та надихають робити те саме глядачок. Щоби ви не нудьгували, не опускали руки та вірили в себе, ми зібрали для вас добірку цікавих і захопливих серіалів про класних дівчат.
Teenside / Відеодром
18 Березня 2020
4370
Круті й дуже різні: нетипові серіали про крутезних дівчат
Дахал Крістіна
учасниця підліткової редакції TeenSide

Якщо ви досі не обрали серіал для карантину, то ми поспішаємо зі своїми порадами. Ловіть підбірку цікавих і захопливих серіалів, де дівчата ламають всі стереотипи. Тут немає банальних стрічок, лише історії з неординарними та сміливими героїнями, які вміють боротися за право бути самими собою і не соромляться свого «я».

Дивовижна місіс Мейзел / The Marvelous Mrs. Maisel, (2017 – …)

Жанр: комедія
Авторка: Емі Шерман-Палладіно
У ролях: Рейчел Броснахен, Алекс Бронштейн, Майкл Зеген та інші

Справді неймовірний серіал, в центрі якого захоплююча історія жінки, що мала звичайне та непримітне життя, аж поки одна прикрість його не змінила. Після цього вона виявляє у собі талант комедіантки і перетворюється з ідеальної домогосподарки на зірку вечірніх клубів. В серіалі дотепно і з гумором через історію головної героїні розкривається багато нюансів шоу-бізнесу та життя жінок у консервативні 1950-ті. Особливо сподобається тим, хто цінує в серіалах естетичність і стиль.

Золоті дівчата / The Golden Girls (1985 – 1992)

Жанр: комедія
Авторка: Сюзан Гарріс
У ролях: Беатріс Артур, Бетті Вайт, Ру Маккленаган, Естель Ґетті

Вік не має значення й «Золоті дівчата» цьому прекрасне підтвердження. Життя разом з подругами-сусідками завжди повне пригод і цікавих історій. А на довгому життєвому шляху головних героїнь цього серіалу неймовірних подій, про які варто розказати, було навіть занадто багато, тож ці дівчата точно не дозволять вам сумувати.

Телефоністки / Las chicas del cable (2017 – …)

Жанр: історична драма
Режисер: Рамон Кампос Перес
У ролях: Ана Фернандес, Надя де Сантьяґо, Бланка Суарес, Меґґі Сівантос та інші

Іспанська драма, події якої розгортаються у період зародження телефонного зв’язку. Це історія про чотирьох жінок, що пройшли нелегкий шлях задля здобуття посади у компанії. Не кожен здатен впоратись з такою тяжкою, відповідальною роботою, але це не про наших героїнь.

Начальниця / Girlboss (2017)

Жанр: комедія
Авторка: Кей Кеннон
У ролях: Брітт Робертсон, Еллі Рід, Джонні Сіммонс та інші

Чудова знахідка, бо серіал доводить: нічого неможливо у світі немає. Це історія про жінку, яка почала з банального перепродажу одягу в інтернеті й досягла неймовірних висот, збудувавши масштабну компанію з мільйонними прибутками. Звичайно, на початку ніхто не підтримував такий бізнес дівчини, проте чітка мета і впевненість головної героїні у собі творять дива.

Зразкові бунтарки / Good Girls Revolt (2016)

Жанр: історична драма
Авторка: Дана Калво
У ролях: Женев’єв Енджелсон, Анна Кемп, Ерін Дарк та інші

Історія трьох жінок, які приймали безпосередню участь у зародженні фемінізму. Разом з головними героїнями-журналістками проходимо непростий шлях боротьби з патріархатом на своїх робочих місцях. Дівчата мали б розносити каву та не претендувати на більше, але ламають всі шаблони та стереотипи. Вони не збираються сидіти склавши руки та стримувати свій потенціал.

Викликайте акушерку / Call the Midwife (2012 – …)

Жанр: драма
Авторка: Гайді Томас
У ролях: Джессіка Рейн, Міранда Гарт, Лора Мейн та інші

Серіал базується на реальних спогадах колишньої акушерки. У найбіднішому районі Лондона разом з іншими медсестрами вона допомагає з безкоштовним лікуванням найбіднішого населення міста. На такій роботі достатньо трагічних і шокуючих ситуацій, але крім цього складні будні завжди сповнені і кумедних події.

TEENSIDE підлітки серіали топ фемінізм