Як сучасні технології могли б вирішити літературні проблеми?

Juliet Finds Love on Tinder, modernclassics, комікси, соціальні мережі, карикатури, смішні картинки, ілюстрації

Такі книги, як «Володар Перснів», «Ромео і Джульєтта» й «Олівер Твіст» мають одну спільну рису: вони написані за часів, коли сучасні технології не існували. Не було ні смартфонів, ні соціальних мереж, ні інтернету, ні інших буденних для нас речей. А якби були? Якби Джульєтта використовували Tinder, аби зустріти справжнє кохання? Якби Фродо мав на сматрфоні Google Maps? Уявити це спробували автори додатку FlipSnack.

Juliet Finds Love on Tinder

Ромео! О, навіщо ти Ромео?

Чи витримає кохання Джульєтти спокуси Tinder, чи вона використала б додаток для знайомства з кимось більш «доступним»? (Ромео і Джульєтта, Вільям Шекспір)

How modern technology could have solved every problem

Але я усе ще голодна!

Перетворюватися з гусені на метелика — складна робота. Саме тому дуже голодна гусениця завжди їсть. Встановивши на свій смартфон GrubHub, дуже голодна гусінь переходить на новий рівень обжерливості. (Дуже голодна гусінь, Ерік Карл)

Aslan Goes Viral on Instagram

Усі люблять котиків, тому Аслан завів профіль в Instagram. Люди обожнюють його #gingerbeard і #epicsmile, тож тепер він має більше фоловерів, ніж Grumpy Cat і Hamilton the Hipster Cat разом узяті. (Хроніки Нарнії, К.С. Льюїс)

White Rabbit Hails Uber

— Ох, бідні мої вушка! Мої вусики! Як же я запізнююсь!
— Агов, Білий Кролику, я тут!

Життя Білого Кролика була б значно легшим, якби він змінив свого розбитого кишенькового годинника на смартфон з Uber. Тоді він міг би замовити поїздку і розслабитися для іншої частини історії. (Пригоди Аліси в Країні Чудес, Льюїс Керролл)

Frodo Returns Ring with Help of Google Maps

Наскільки простішою була б подорож до Мордора, якби Фродо мав Google Maps, за допомогою якого він проклав би собі швидкий і вільний від орків маршрут? (Володар перснів, Дж. Р. Р. Толкієн)

Holden Hates on Twitter

Кому потрібні фоловери після смерті? Нікому.

Холден Колфілд твітить у Twitter, скаржаться на Twitter і розповідає всім, які вони «лицеміри». Він не може пояснити, що має на увазі, і не впевнений, що йому це подобається, але він все-таки намагається використовувати менше 140 символів. (Над прірвою в житі, Дж.Д. Селінджер)

Wonka Finds Inspiration on Pinterest

Це ж не градіжка, якщо я знайшов щось на Pinterest?

Ексцентричний? Так. Творчий? Не зовсім. Більшість геніальних ідей Віллі Вонки були узяті з Pinterest поки Умпа-Лумпи спали. Ірисове волосся, жувальна гумка, що замінює харчі, їстівні зефірні подушки — спершу усе це були чужі мрії. (Чарлі і шоколадна фабрика, Роальд Даль)

Twist Speaks Out on TripAdvisor

Жахливі власники. У ліжках були блохи. І там не було достатньо місця для мого капелюху. Але найгірша річ у цьому робітному домі — їжа: три миски вівсянки на день і півбулочки щонеділі. А на моє прохання дати ще вони вдарили мене по голові ополоником. Абсурд!

Олівер Твіст, нарешті, завдяки TripAdvisor має шанс повстати проти вікторіанського робітного дому, у якому він виріс. (Олівер Твіст, Чарльз Діккенс)

Оригінал статті ТУТ.

Букмоль
Букмоль

"тебе з'їмо ми вмить" ©