ПРО НАС

BOKMÅL — це громадська організація «Культурна ініціатива «БУКМОЛЬ», метою якої є проведення освітньої, культурної, просвітньої діяльності, популяризація читання серед дітей і підлітків та поширення найкращих світових літературних надбань в Україні.

У першу чергу, BOKMÅL – це вузькопрофільний інтернет-журнал, у центрі уваги якого одна з найуспішніших галузей українського книговидання, а саме дитяча та підліткова література. На сторінках сайту ми викладаємо фахові оцінки дитячих та підліткових видань і розповідаємо про світові літературні тенденції. Ділимося важливими міркуваннями експертів щодо культури, виховання й освіти та корисними порадами дітям, підліткам і батькам. Публікуємо інтерв’ю з письменниками, ілюстраторами, науковцями, психологами, педагогами та висвітлюємо важливі теми й актуальні проблеми, пов’язані з дитячою та підлітковою культурою, освітою, вихованням. Викладаємо матеріали, що сприяють розвитку в Україні толерантного демократичного суспільства, а також інформуємо читачів з новинами культурно-літературного життя в Україні та світі.

Також на сайті BOKMÅL ви можете знайти рубрику ЛІТКЛУБ, яка розповідає про життя однойменного літературного клубу, створеного нами у межах проекту задля живого читання вголос, соціалізації, творчого та інтелектуального зростання його відвідувачів і перетворення читання на хорошу й приємну звичку.

Редакція сайту

Міра Київська – головна редакторка
Ліза Гречанюк – редакторка
Катерина Шпирко – редакторка рубрики новин

Ми надаємо перевагу спілкуванню поштою. Напишіть нам лист на editor@bokmal.com.ua, і якщо він здасться нам важливим, ми обов’язково відповімо протягом трьох днів.

Позиція редакції:

Статті, у яких зазначено особу автора, відображають винятково точку зору автора. Позиція редакції може не збігатися з точкою зору автора.

Якщо Ви не погоджуєтеся з тією чи іншою висловленою на сайті думкою, то завжди можете вступити до дискусії у коментарях. Ми заохочуємо відкритість спілкування, не правимо і не модерує коментарі, але хотіли б, аби ви поважали одне одного й утримувалися від дискримінації, ксенофобії, невігластва, приниження людської гідності, ворожнечі за релігійною, національною та іншими ознаками.

Використання матеріалів нашого сайту дозволяється лише з особистою некомерційною метою. При використанні матеріалів посилання на сайт є обов’язковим. Адміністрація ресурсу негативно ставиться до порушення авторських прав. Якщо Ви є правовласником і Ваші права якимось чином порушуються на ресурсі bokmal.com.ua, просимо Вас негайно повідомити це приватним повідомленням на нашій фейсбук-сторінку і ми спільними зусиллями вирішимо проблему.

Наші принципи:

Ми зважаємо на естетичну вартість дитячої літератури і не ставимося до неї як до одного із засобів виховання дітей. Ми поділяємо думку про плюралізм значень, не наполягаємо на істиності наших тверджень і свідомо не прагнемо бути об’єктивними, оскільки вважаємо, що незаангажованість – це міф та провокація.

Усі матеріали для рецензій та оглядів редакція обирає орієнтуючись на потреби та інтереси читачів. Для нас важливо не бути обмеженими зобов’язаннями перед будь-якими організаціями чи певними людьми, а писати максимально критично й обґрунтовано. Отож ми не публікуємо на нашому сайті рецензії рекламного характеру, написані на замовлення видавництв, авторів та інших зацікавлених осіб.
Якщо Ви хочете, аби ми написали рецензію на певну книжку, можете надіслати її нам на пошту у форматі PDF. Ми обов’язково прочитаємо її, і, якщо вважатимемо її вартою уваги, напишемо про неї. Але майте на увазі, що наша оцінка буде максимально щирою.

Ми високо цінуємо інтелектуальну працю і щиро віримо у те, що створюючи проект BOKMÅL, трошечки рятуємо світ (бодай від нудьги).

букмоль, літературний клуб, розвиток дитини, дитячі книги, читання, я читаю дітямм, детская литература, книжки

 

[easy-social-share buttons="facebook,twitter,linkedin" counters=0 style="button" template="grey-retina"]