Для того, щоби допомогти вкласти досвід насильства чи знущання якщо не у слова, то у емоджі, шведська організація БРІС розробила додаток Abused Emojis.
Abused Emojis: “Складна реальність вимагає складних символів”
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

Abused Emojis, символи, додатки, соціальні мережі, насильство, алкоголізм, батьки і діти, знущання над дітьми, проблеми сучасних дітей, інтернет-технології, гаджети

Доки дискусії довкола соціальної проблематики, зокрема акції #яНеБоюсьСказати, до якої раніше долучилася і Букмоль, не вщухають, ми вирішили поділитися ще одним матеріалом, дотичним до теми насильства над дітьми.

Abused Emojis, символи, додатки, соціальні мережі, насильство, алкоголізм, батьки і діти, знущання над дітьми, проблеми сучасних дітей, інтернет-технології, гаджети

Дуже важливо розповісти комусь, якщо до тебе погано ставляться.

Емоції часом складно висловити, особливо коли їх спричинено травматичним досвідом. Саме для того, щоби допомогти вкласти досвід насильства чи знущання якщо не у слова, то у емоджі, організація БРІС розробила безплатний додаток Abused Emojis. Найголовніше, якщо ви зазнали насильства, наголошують творці додатку у промо-відео, – не мовчати й розповісти чи бодай натякнути комусь за допомогою цих символів. Стандартні набори емоджі у решті додатків і соцмережах дозволяють поділитися радісними емоціями або розповісти, що ви їли на вечерю, та вони не надто пристосовані для того, щоби передавати менш райдужні відчуття. За допомогою Abused Emojis дитина може натякнути співбесіднику, наприклад, що її побили, що хтось із батьків зловживає алкоголем, що вона думає про самогубство.

Прохання про допомогу – це ніколи не привід соромитися.

Додаток можна завантажити безплатно на  смартфони з платформою Android чи на iPhone. БРІС («Права дітей у суспільстві», BRIS – Barnens Rätt i Samhället) є шведською неурядовою організацією, що надає анонімну підтримку і консультації дітям і підліткам – телефоном, поштою чи на форумі. Тож творці додатку наголошують, що понад усе дбають про анонімність та безпеку також у випадку Abused Emojis та не збирають і у жодному разі не зберігають особисту інформацію користувачів.

Більше про проект читайте тут.

гаджети додатки насилля травматичний досвід