Що робити, коли надворі сіро і похмуро, тато з молодшим братиком заклопотані собою, робити нічогісінько не хочеться, та й нічого, навіть якби хотілося? Це - Найнудніший у Світі День за визначенням Маллан.
Про читання / Дражнилка
4 Лютого 2016
2385
“Найнудніший день” Юнаса Ліндена та Мії Нільссон
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

найнудніший день, Мія Нільссон, шведська література, книжки про буденність, дитяча література про щодення, Mia Nilsson, Den tråkigaste dagen, Raben&Sjögren

Що робити, коли надворі сіро і похмуро, тато з молодшим братиком заклопотані собою, робити нічогісінько не хочеться, та й нíчого, навіть якби хотілося? Це – Найнудніший у Світі День за визначенням Маллан, героїні книжки шведського тандема Юнаса Ліндена і Мії Нільссон.

Відповідь на це питання парадоксальна, але проста: нічого не робити. Бо тоді щось цікаве трапиться саме, наприклад, у вигляді сусіда Олова, разом з яким можна збирати равликів, влаштувати равликові перегони, плюскотіти у калюжах або качатися у мокрій траві. Непогано, як на Найнудніший день, як гадаєте?

Своїми ілюстраціями Мія Нільссон змогла створити монотонну атмосферу дощового дня, але скоріше заспокійливу, ніж похмуру завдяки яскраво-стишеним кольорам. Ті, хто пригадують Букмольну дражнилку іншої книжки Нільссон, сподіваємося, з радістю відшукають її героя на сторінках “Найнуднішого дня”.

Jonas Lindén, Mia Nilsson, “Mallan: Den tråkigaste dagen”, Rabén&Sjögren, 2015.

ілюстратори дружба книжки про повсякденне книжки-картинки скандинавська література шведська література