30 листопада БараБука оголосила довгий список Найкращих видань для дітей і підлітків за 2016 рік - щорічний рейтинг найкращих, на думку авторів та експертів порталу, українських прозових, поетичних та нон-фікшн книжок, який існує з 2014 року.
Новини / Новина
1 Грудня 2016
1471
БараБука оголосила довгий список Найкращих видань для дітей і підлітків за 2016 рік
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

БараБука оголосила довгий список Найкращих видань для дітей і підлітків за 2016 рік, барабука,тетяна стус щербаченко, ольга купріян, галина ткачук

30 листопада БараБука оголосила довгий список Найкращих видань для дітей і підлітків за 2016 рік – щорічний рейтинг найкращих, на думку авторів та експертів порталу, українських прозових, поетичних та нон-фікшн книжок, який існує з 2014 року.

Цьогоріч до довгого списку найкращих видань на думку редакції порталу «БараБука» потрапило 33 книжки, а саме:

Поки редакція БараБуки визначається з коротким списком і найкращими виданнями для дітей і підлітків за 2016 рік, читачі можуть проголосувати за окрему номінацію – ВИБІР ЧИТАЧІВ. Усі охочі можуть вибрати одну або кілька книжок із довгого списку найкращих видань 2016-го або ж додати свою улюблену книжку українських авторів. Результати стануть відомі в день визначення переможців – 14 грудня 2016 року.

Джерело: БараБука

барабука Рейтинг найкращих книжок року