«Маленька історія про здоровезне піаніно»: безкоштовна анімаційна книжка про класичну музику

«Маленька історія про здоровезне піаніно»: безкоштовна анімаційна книжка про класичну музику, українські книжки, видання про музику, дітям про мистецтво, ePub

Використано ілюстрацію Миколи Бабічева до книжки «Маленька історія про здоровезне піаніно»

31 березня, до 333-ої річниці від дня народження німецького композитора Йоганна Себастьяна Баха, українське видавництво Glowberry випустило дитячу електронну книжку «Маленька історія про здоровезне піаніно».

Видання, орієнтоване на дітей від 3 до 5 років, створене українською та англійською мовами у форматі ePub та має обсяг у 32 сторінки і є прикладом поєднання яскравої анімації, музики всесвітньо відомих композиторів та звичайної історії про становлення молодої людини. В основі сюжету — дотепна історія про хлопчика, який вирішує стати органістом через любов до всього величезного.

Автором тексту та малюнків став Микола Бабічев, дизайнер із багаторічним стажем, який працював над більшістю книжок Glowberry. Електронна книжка «Маленька історія про здоровезне піаніно» стала для Миколи Бабічева першим авторським проектом.

Це іронічна розповідь про дитячу гігантоманію, що всі хлопчики в дитинстві мріють стати великими та сильними, як тато, мріють стати космонавтами, мати великий автомобіль тощо. Але маленький герой, який також закоханий в усе велике, як не дивно, не стає володарем величезних статків або регалій, а опановує мистецтво гри на найбільшому у світі музичному інструменті — органі.
Микола Бабічев

Для відтворення книжки на пристроях Apple необхідно встановити іBooks, на ПК із Windows — Adobe Digital Editions. Завантажити «Маленьку історію…» можна на сайті видавництва, або ж у iBooks Store (українською та англійською).

Джерело: FILM.UA

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©